• Klasické lisovanie
  • Gumové brity plné rovné
  • Gumové brity ostré pravé
  • Gumové brity tupé ľavé
  • Gumové brity s úkosom

Gumové brity na snežné pluhy a radlice

business

Gumové brity sa používajú na radlice snežných pluhov. Zvyšujú životnosť náradia (oceľovej nábehovej hrany snežného pluhu, radlice) a zvyšujú ochranu čisteného povrchu komunikácií (ciest a chodníkov). PD Mestečko má dlhodobú tradíciu vo výrobe britov a tým aj patričné skúsenosti, nevyhnutné na výrobu britov. Našou nespornou výhodou je, že si sami vyrábame hlavný komponent, z ktorého sa brity vyrábajú - drvený kord. Snehové radlice bývajú rôzneho vyhotovenia, v zásade sú čelné a závesné, podľa tvaru a funkcie môžu byť šípové a otočné.

Radlica 

Rozmery a konštrukcia britov

business

Gumené brity sú vyrobené zo špeciálnej oderuvzdornej gumy so zalisovanou textilnnou vložkou, s úkosom na jednej strane alebo bez úkosu, rovné, aj skosené. Hlavným komponentom ich výroby je drvený kord. Farba britov je čierna, tvrdosť 70 °Sh. Brity vyrábame v rôznych dĺžkach, podľa požiadaviek zákazníkov. Šírka britov je 200 a 250 mm, hrúbka je 30, 40 a 60 mm. vyrábame aj brit s nosom 30/40 a brit Asalon 40/80. Gumové brity majú zvýšenú odolnosť voči oderu v širokom rozmedzí teplôt, taktiež sú odolné voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, ozónu a slnečnému žiareniu.

Starostlivosť o zákazníkov patrí k našim najväčším prioritám. Spokojný zákazník znamená pre nás stabilitu, možnosť ďalšieho rozvoja a prosperity.
Spoľahlivosť, dôslednosť, presnosť, bezpodmienečné dodržiavanie medzinárodných štandardov a termínov dodávky patrí k našej podnikovej kultúrte.
Vysoká kvalita všetkej našej produkcie patrí k samozrejmostiam, tak ako aj zosúladenie výrobných, ekonomických a sociálnych zámerov a potrieb.
PD Mestečko je stabilný podnik s 300 zamestnancami, ktorý spoľahlivo plní všetky funkcie vo vzťahu k svojím obchodným partnerom a inštitúciám.