• Gumová dlážkovina UNIVERZAL so zámkovým spojom
  • Gumové kobercové rohože na vnútorné čistiace zóny
  • Ringo rohože na vonkajšie čistiace zóny
  • Rohože do domácností

Gumová dlážkovina UNIVERZAL

business

Dlážkovina UNIVERZAL je univerzála, ako hovorí aj jej názov, pretože sa dá využívať na najrôznejšie športové, priemyselné účely, ale aj pre fyzické osoby na povrchové úpravy okolo bazénov, do garáží, na prístupové cesty a chodníky a pod. Pre športové účely sa dá používať na rôzne druhy ihrísk, od tenisových, až po floorballové. Vyrába sa v 6 pastelových farbách - modrá, hnedá, béžová, zelená, červená, sivá, ako aj v čiernej a je na pohľad veľmi estetická, neporovnateľná s dlážkovinami z gumovej drte. Má výbornú odolnosť povrchu, ľahko sa umýva bežnými čistiacimi prostriedkami pomocou čistiacich zariadení s rotačnými kefami. Funkčnosť dlážkoviny v ničom nezaostáva za svojím estetickým vzhľadom. Dlážkovina znesie vysoké zaťaženie, odoláva aj pojazdu vysokozdvižnými vozíkmi, preto je vhodná na miesta, ako sú zimné štadióny, kde dochádza k extrémnemu zaťaženiu povrchov. UNIVERZAL je aj po niekoľkonásobnom rozkladaní a skladaní stále rozmerovo stála a ľahko sa opätovne montuje, pretože spoje ostávajú stále presné. Vyrába sa z kaučukov, preto má neporovnateľne vyššiu odolnosť a životnosť ako dlážkovina z gumovej drviny.

Kobercové rohože, gumové rohože

business

Kobercové rohože predstavujú nový prístup k ochrane vstupných priestorov. Sú protišmykové a hygienické. Rohož Diamond je triumfom počítačového dizajnu, ktorý spája umenie a flexibilitu. Vnútorné vymeniteľné moduly maximalizujú trvanlivosť, sú ľahko vymeniteľné a minimalizujú náklady vzhľadom na ich vysokú životnosť. Matrix je bezpochyby čistiacou zónou novej generácie s gumenými výstupkami, medzi ktoré sú vložené pásy z nylonovéko koberca. Vnútorné čistiace zóny Matrix sú vyrobené z užívateľsky príjemného materiálu, ktorý zabezpečuje perfektne rovné uloženie podložky na podlahe bez krútenia a dvíhania rohov, čím zabezpečujú bezpečný prechod do vstupných priestorov bez hrozby pošmyknutia. .

Starostlivosť o zákazníkov patrí k našim najväčším prioritám. Spokojný zákazník znamená pre nás stabilitu, možnosť ďalšieho rozvoja a prosperity.
Spoľahlivosť, dôslednosť, presnosť, bezpodmienečné dodržiavanie medzinárodných štandardov a termínov dodávky patrí k našej podnikovej kultúrte.
Vysoká kvalita všetkej našej produkcie patrí k samozrejmostiam, tak ako aj zosúladenie výrobných, ekonomických a sociálnych zámerov a potrieb.
PD Mestečko je stabilný podnik s 300 zamestnancami, ktorý spoľahlivo plní všetky funkcie vo vzťahu k svojím obchodným partnerom a inštitúciám.