Gumové dlážkoviny a čistiace zóny

business

Gumová dlážkovina vyrábaná v PD Mestečko sa používa na pokrytie dlážky vo vnútorných priestoroch napr. v športových halách, telocvičniach, zimných štadiónoch, výstavných plochách, obchodných a skladových priestoroch, výrobných halách, v televíznych a filmových štúdiách, viacúčelových priestoroch. Okrem toho vyrábame vonkajšie aj vnútorné čistiace zóny. K naším najlepším výrobkom, ktorý vyvážame do zahraničia patria gumové kobercové rohože, ktoré vyrábame v dvoch variantoch pod názvom Matrix a Diamond. Oba typy rohoží sa vyznačujú vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami, vzhľadom na použitý druh koberca, ktorý je schopný absorbovať až 5 litrov vody na m2, preto sú tieto rohože vhodné ako vonkajšie čistiace zóny aj do oblastí s častými a výdatnými zrážkami, akou je aj Veľká Británia. Koberce sa dodávajú v štyroch farbách: modrá, antracitová, zelená a červená. Gumové rohože na čistiace zóny slúžia na zachytávanie nečistôt, prachu, vody a snehu z obuvi osôb vstupujúcich do verejných objektov, obytných domov, hotelov, kancelárií, výrobných priestorov, zdravotníckych zariadení atď....

Gumové brity

business

Gumové brity vyrábané v PD Mestečku majú dlhodobú tradíciu. Našou výrhodou je, že si sami vyrábame gumový kord, ktorý je hlavným komponentom ich výroby. Gumové brity majú zvýšenú odolnosť voči oderu v širokom rozmedzí teplôt, taktiež sú odolné voči nepriaznivým poveternostným vplyvom, ozónu a slnečnému žiareniu. Používajú sa na snehové pluhy na odhŕňacie radlice na cesty a chodníky. Gumové brity zvyšujú životnosť náradia (oceľovej nábehovej hrany snežného pluhu, radlice) a zvyšujú ochranu čisteného povrchu komunikácií (ciest a chodníkov).Vyhotovenie britov: rovný, plný, s jednostranným úkosom uhol 45°, bez úkosu, ostrý, tupý pravý a ľavý, s nosom.

Starostlivosť o zákazníkov patrí k našim najväčším prioritám. Spokojný zákazník znamená pre nás stabilitu, možnosť ďalšieho rozvoja a prosperity.
Spoľahlivosť, dôslednosť, presnosť, bezpodmienečné dodržiavanie medzinárodných štandardov a termínov dodávky patrí k našej podnikovej kultúrte.
Vysoká kvalita všetkej našej produkcie patrí k samozrejmostiam, tak ako aj zosúladenie výrobných, ekonomických a sociálnych zámerov a potrieb.
PD Mestečko je stabilný podnik s 300 zamestnancami, ktorý spoľahlivo plní všetky funkcie vo vzťahu k svojím obchodným partnerom a inštitúciám.